Kasetony reklamowe

Strona główna Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe podświetlane (świetlne)

Kasetony reklamowe podświetlane to wyjątkowo atrakcyjna forma reklamy zewnętrznej. Dzięki zastosowaniu w produkcji najnowszych technologii, kasetony świetlne są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Zastosowanie podświetlenia LED sprawia, że kasetony są doskonale widoczne, zarówno w dzień, jak i w nocy, nawet ze znacznych odległości. Taka nowoczesna forma reklamy świetlnej doskonale podkreśla prestiż i pozycję firmy.

Nasza firma oferuje kasetony reklamowe zarówno wykonane na profilach aluminiowych, jak i z frezowanego dibondu (materiał kompozytowy, połączenie aluminium i gumy), jedno i dwustronne. Podejmujemy się realizacji każdego projektu, bez względu na stopień komplikacji grafiki i kolorystyki. Ilość zamawianych kasetonów reklamowych i ich wymiary także nie stanowią dla nas problemu.

Oczywiście, poza realizacją gotowych, dostarczonych przez Klienta projektów, oferujemy także kompleksowe usługi związane z  tą formą reklamy zewnętrznej, jaką są kasetony świetlne. Na życzenie Klienta przygotujemy odpowiedni projekt kasetonu reklamowego, zajmiemy się jego realizacją a także przeprowadzimy profesjonalny montaż.