Kasetony reklamowe

Strona główna Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe podświetlane (świetlne) Wrocław

Reklama w internecie, telewizji czy w innych mediach elektronicznych coraz bardziej dominuje rynek reklamowy. Mimo to nie możemy zaniedbywać tradycyjnych form promocji naszej firmy, w tym reklamy zewnętrznej. Szczególnie firmy działające lokalnie powinny o tym pamiętać. Jedną z form reklamy zewnętrznej są właśnie kasetony reklamowe, szczególnie kasetony reklamowe świetlne.

Kasetony reklamowe podświetlane to wyjątkowo atrakcyjna forma reklamy zewnętrznej. Dzięki zastosowaniu w produkcji najnowszych technologii, kasetony świetlne są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Zastosowanie podświetlenia LED sprawia, że kasetony reklamowe są doskonale widoczne, zarówno w dzień, jak i w nocy, nawet ze znacznych odległości. Taka nowoczesna forma reklamy świetlnej doskonale podkreśla prestiż i pozycję firmy. Nowoczesne kasetony reklamowe z logo i nazwą firmy nie tylko zwrócą uwagę potencjalnych klientów, lecz także poprzez swą elegancką formę wzbudzą zaufanie klienta.

Nasza firma oferuje kasetony reklamowe dwóch rodzajów. Wykonujemy zarówno kasetony reklamowe podświetlane na profilach aluminiowych, jak i kasetony reklamowe świetlne z frezowanego dibondu. Dibond to materiał kompozytowy, połączenie aluminium i gumy, wprost wymarzony materiał na kasetony. Oferujemy kasetony z dibondu zarówno jedno, jak i dwustronne. Podejmujemy się realizacji każdego projektu kasetonów reklamowych, bez względu na stopień komplikacji grafiki i kolorystyki. Ilość zamawianych kasetonów reklamowych i ich wymiary także nie stanowią dla nas problemu.

Oczywiście, poza realizacją gotowych, dostarczonych przez Klienta projektów kasetonów, oferujemy także kompleksowe usługi związane z tą formą reklamy zewnętrznej, jaką są kasetony świetlne. Na życzenie Klienta nasze biuro projektowe przygotuje odpowiedni projekt kasetonu reklamowego, zajmiemy się oczywiście także jego realizacją. Zapewniamy również profesjonalny montaż wszystkich wykonanych przez nas kasetonów.