Wysoka jakość

Cały proces druku w digital center przebiega na materiałach i tuszach najwyższej jakości.

Szeroka oferta

Posiadamy szeroki wachlarz materiałów i nośników reklamowych.

Atrakcyjne ceny

Dla naszych partnerów przygotujemy specjalne progi rabatowe i atrakcyjne bonusy.

Dogodne terminy

Dzięki wykfalifikowanej kadrze drukujemy naprawdę szybko. I dokładnie!

foto

Poznaj Digital Center

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych cyfrowych wydruków wielkoformatowych. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze specjalistów z różnych dziedzin m.in. grafiki, plastyki, informatyki jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować do druku grafiki na najwyższym poziomie. Wykonujemy projekty graficzne na przykład: na foldery, plakaty, billboardy, przygotowujemy prace do druku i drukujemy w najnowszych technologiach.

Wydruki nasze doskonale nadają się m. in. na bannery, standy, wolnostojące tablice reklamowe, kasetony oraz grafikę samochodową.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt renomowanych firm zachodnich gwarantujący wykonanie wydruku w doskonałej jakości zaspakającej potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dysponujemy wszelkiego rodzaju materiałami do druku cyfrowego oraz używamy bardzo trwałych, wysokiej jakości farb pigmentowych i solwentowych, mających zastosowanie odpowiednio w reklami wewnętrznej i zewnętrznej.

Chcesz sprawdzić naszą jakość?
Nic prostszego – zamów darmowe próbki!

Kontakt

Nasi klienci

W czasie naszej wieloletniej pracy zaufały nam setki film, z którymi wspólnie zrealizowaliśmy tysiące projektów. Dziękujemy za zaufanie!

Client 8
Client 7
Client 6
Client 5
Client 4
Client 3
Client 2
Client 1

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym specjalistą!